Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą na Oferteo
Logo firmy Nitrex
Logo serwisu Youtube
Logo strony Tik Tok
Logo portalu społecznościowego Instagram
Logo serwisu Facebooka

Pracujemy od PN do PT w godz. 7:00-20:00

bok@nitrex.pl

Ikona koperty e-mail

Znajdź

nas na:

Logo portalu Allegro

698-606-306

Logo słuchawki telefonu
ikona lokalizacji

ul Leśna 11, 62-640 Grzegorzew

Nitrex stawia na ekologię i zrównoważony rozwój. Widać to zarówno w podejściu do produkcji, jak i w wyborze surowców. Firma dba o środowisko, korzystając wyłącznie z drewna pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Rzemieślnicy z firmy Nitrex stosują ekologiczne metody obróbki i malowania. Ponadto, Nitrex współpracuje z lokalnymi dostawcami i rzemieślnikami, co pozwala na ograniczenie emisji CO2 związanej z transportem oraz wspiera rozwój lokalnych społeczności.

Ekologiczne meble loftowe.

Jednym z filarów sukcesu Nitrex jest indywidualne podejście do każdego klient a oraz możliwość personalizacji mebli. Firma zdaje sobie sprawę, że wnętrza loftowe są wyrazem osobowości i gustu ich właścicieli. Właśnie dlatego oferuje szeroki wachlarz opcji dostosowania mebli do indywidualnych potrzeb i upodobań. Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów drewna, kolorów, wykończeń czy dodatków. Dzięki temu, każdy mebel staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Personalizacja i indywidualne podejście w produkcji mebli Loftowych.

Nitrex: Twój producent mebli loftowych z metalu i drewna.

W świecie designu wnętrz, styl loftowy wyróżnia się surowością, funkcjonalnością i niepowtarzalnym charakterem. Nitrex to ekspert w dziedzinie kreowania oryginalnych mebli loftowych z metalu i drewna. Nasze meble idealnie wpisują się w te wartości. 

 

Mebli loftowe Nitrex wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, ale również trwałością i wysoką jakością wykonania. Firma korzysta z najlepszych materiałów. Należą do nich surowe drewno oraz stal najwyższego gatunku. Razem tworzą harmonijną całość, oddającą ducha surowych, industrialnych wnętrz. Ponadto, Nitrex oferuje szeroką gamę mebli. Możemy tu wymienić stoły, krzesła, szafy, regały i łóżka. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to każdy może skompletować komplet mebli idealnie wpisujący się w jego potrzeby i oczekiwania.

MEBLE loftowe.

Galeria mebli loftowych:

Profesjonalny sprzedawca oferteo
logo Youtuba

Stronę wykonał: seo-jarek.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Chciałbyś nawiązać

współpracę/ Możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

NITREX

 

ul. Leśna 11

62-640 Grzegorzew

Tel.  698-606-306

E-mail:

bok@nitrex.pl

spawanie.grzegorzew@gmail.com

 

NIP: 6661888066

Pomniejszone logo firmy Nitrex
Imię
Nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do kontaktowania się ze mną.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!